İnegöl/BURSA

Park Cd. No:6

Hakkımızda

İnegöl Olimpik Tesisleri olarak özel günleriniz için 1300 kişilik balo ve havuz başı salonu, yüzme sporu ve eğitimleri için 700 ton su kapasiteli yarı olimpik yüzme havuzu ve spor faaliyetleriniz için 25×50 ebatlarında halı saha ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

 

 

 

İnegöl Olimpik Spor Tesisleri olarak 500 kişilik havuz başı, 800 kişilik balo salonu, toplamda 1300 kişilik havuz başı ve balo salonunda profesyonel yönetim kadrosuyla düğün ve nişan törenlerinizi, sünnet düğünlerinizi , kına gecelerinizi, mezuniyet kutlamalarınızı, bayii toplantılarınızı, Baby shower ve tüm özel günlerinizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Yerleşim merkezindeki konumuyla ulaşımın kolay olduğu tesisimiz her bütçeye cevap verebilecek paketleri ile özel günlerinizde çok özel alternatifler sunuyor.

 

 

Tesisimiz içerisinde 700 ton su kapasiteli 13.5 mt x 25 mt boyutunda bir adet yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır. Bu havuz son sistem filtre ve ekipmanlarla temizlenmekte, havuz yetkilileri havuz hijyenine son derece özen göstermektedir. Ayrıca tesiste çocuklarınız için yüzmeyi daha keyifli hale getiren çocuk havuzu da mevcuttur.Tesisimizde birbirinden farklı yüzme eğitim grupları oluşturulmuş 5-12 yaş grubu çocuklar için yazın yüzme kursu verilmekte olup bayanlara ve baylara özel seanslarla hem yüzme imkânı hemde bayan ve bay yüzme hocaları nezaretinde yetişkin bayanlara ve yetişkin baylara yüzme öğretilmektedir.

 

 

Tesislerimizde 30 cm. mıcır üzerine kauçuk karıştırılmış, üzerine Hollanda malı suni çim halı serilmiş ve halı içerisine ince kuartz kum doldurulmuştur. Sahalarımız 25*50 m. ebatlarındadır.7’er kişinin rahatlıkla soyunup giyinebileceği, daimi sıcak-soğuk sulu, saç kurutmalı son derece modern soyunma odalarımız bulunmaktadır. Maçınızdan önce veya sonra bilardo oynayabileceğiniz ve oturup dev ekranda TV seyredebileceğiniz kafeteryamız mevcuttur.